BERLINGO FG

DAUGIAFUNKCINIS IR EKONOMIŠKAS

Atnaujintame Citroën Berlingo FG jau iš pirmo žvilgsnio matomas išpuoselėtas individualumas, šiuolaikiškumas ir patvarumas. Jis idealiai atitinka svarbiausius profesionalų reikalavimus, keliamus tokios klasės automobiliams, - turintis talpų krovinių skyrių, įvairiapusiškas ir erdvus.

KOMFORTIŠKAS PAGALBININKAS

Automobilio viduje viskas gerai apgalvota, jame patalpinta maksimaliai daug daiktadėžių ir suteikta galimybė pervežti viską, ką tik pageidaujate. Čia ir viršutinė lentyna daiktams susidėti, ir talpi vairuotojo pusės pirštinių dėtuvė, ir patogus stalčius po sėdyne.

PUIKIŲ TECHNINIŲ PARAMETRŲ VARIKLIAI

Naujasis Citroën Berlingo yra komplektuojamas su naujais BlueHDi varikliais, demonstruojančiais efektyviausią rinkoje dyzelinio variklio išmetamųjų dujų taršos ribojimo technologiją. Šie varikliai jau atitinka naująjį Euro 6 taršos standartą. Jų degalų sąnaudų ir taršos emisijos duomenys: – BlueHDi 75 AG su rank. p. d.: 4,2 l / 100 km ir 110 g CO2 – BlueHDi 100 AG su rank. p. d.: 4,32 l / 100 km ir 110 g CO2 – BlueHDi 100 AG Stop&Start su rank. p. d.: 4,2 l / 100 km ir 108 g CO2 – BlueHDi 100 AG Stop&Start S su p. d. ETG6: 4,1l / 100 km ir 106 g CO2 – BlueHDi 120 S AG Stop&Start su 6 pav. rank. p. d.: 4,3 l / 100 km ir 112 g CO2 (priklausomai nuo šalies) Pagerinus variklių vidinį efektyvumą ir sumažinus mechaninės trinties nuostolius, buvo padidintas šių variklių našumas. Jie taip pat įtvirtina aukštesnį galios standartą, kad būtų maloniau vairuoti. Taipogi,naujasis Citroën Berlingo gali būti komplektuojamas su vienu iš dviejų labai efektyvių ir švelniai veikiančių benzininių variklių: VTi 95 AG su rank. p. d. ir VTi 120 AG su rank. p. d., sunaudojančiu 6,4 l / 100 km ir išmetančiu 148 g CO2 (priklausomai nuo šalies).

MATMENYS

Citroën Berlingo FG kėbulo ir vidaus matmenys.

IŠSKIRTINĖS KOMFORTO SĄLYGOS

Naujasis Berlingo yra modifikuojamas ir funkcionalus. Jis turi platų kėbulo variantų, variklių ir įrangos pasirinkimą, todėl patenkins visus jūsų verslo poreikius. Naujasis Berlingo yra tebegaminamas dviejų ilgių variantų: L1 (naudingasis tūris – daugiau kaip 3,7 m3) ir L2 (daugiau kaip 4,1 m3). Patekimo į automobilį vietos buvo sukurtos taip, kad būtų kuo lengviau įkrauti krovinius, – su plačiomis šoninėmis slankiosiomis durimis ir asimetriškomis galinėmis durimis, atsidarančiomis 180° kampu.

NAUDINGA TALPA

Citroën Berlingo FG pirmauja savo klasėje pagal krovumą, automobilio krovumas siekia net iki 850 kg, o naudinga krovininės dalies talpa iki 3,3m3. Į jį nesunkiai galima patalpinti dvi europaletes – tai labai svarbus rodiklis.

TECHNOLOGIJOS TARNAUJA JŪSŲ LABUI

Citroën Berlingo FG galima įsigyti su gausia komforto ir saugumo įranga. Tai ir pastovaus greičio palaikymo kontrolė, daugiafunkcinis borto kompiuteris, Bluetooth® laisvų rankų įranga, priekinių sėdynių šildymas, elektra valdomi galinio vaizdo veidrodėliai, lietaus jutiklis, priekiniai rūko žibintai ir dar daug papildomos įrangos, skirtos jūsų poreikiams tenkinti