JUMPER FG

KOKYBE

Verslo atstovams skirta pasitikėjimo verta kokybė: išbandant automobilio technines savybes nuvažiuota daugiau nei 4 milijonai kilometrų. Daugybė dalykų suprojektuota naujai – priekinio stiklo niša arba vyriai ir durys.

GYVENIMAS SALONE

Kuriant Citroën Jumper pasinaudota CITROËN praktine patirtimi dizaino, ergonomikos (jungiamumo ir komforto), saugos ir ekonomiškumo srityse. Ši nauja versija pasižymi išskirtiniu tvirtumu ir patikimumu, todėl galėsite ramiai dirbti savo kasdienį darbą kelyje. Jumper yra nenuilstantis verslo partneris, todėl CITROËN žengė dar vieną žingsnį pirmyn – pagerino kokybę, dizainą, komfortą ir įdiegė daugiau naudingų technologijų, pritaikytų vidutiniam biudžetui.

NAUDOJAMAS PAGAL POREIKIUS

Citroën Jumper galima pasirinkti iš keturių skirtingų dyzelinių variklių, kurie atitinka Euro 5 apsaugos nuo teršimo normas, išvystant galią iki 180 AJ.

MATMENYS

Siūlomas didelis Citroën Jumper versijų pasirinkimas: keturių ilgių (L1, L2, L3, L4) su trimis ratų bazėmis (3 m, 3,45 m, 4,04 m) ir trijų aukščių (H1, H2, H3). Iš viso galima rinktis iš aštuonių furgono versijų su krovinių skyriais, kurių talpa – nuo 8 iki 17 kubinių metrų.

VISKAS KOMFORTUI

Kuriant Citroën Jumper nepaprastas dėmesys atkreiptas į akustinį vairuotojo kabinos komfortą ir jo įrengimą. Iš viso salone yra daugiau nei dešimt skyrių, kurių dėka automobiliu naudotis kasdien bus patogiau.

PRITAIKYTA TALPA

Citroën Jumper siūlo tobulų ir harmoningų versijų pasirinkimą, leidžiant profesionalams naudotis visais jo suteikiamais privalumais. Citroën Jumper gali būti su trimis skirtingomis keturių įvairių ilgių ratų bazėmis, kurių bendras ilgis – iki 6,36m, ir užtikrinti 8–17 m3 krovinio talpumą ir net iki 1,7 t krovumą.

JUNGIAMUMAS

Citroen Jumper įdiegtos pažangios technologijos, pagerinančios jo praktinio naudojimo galimybes, važiavimo ergonomiką ir intuityvų ryšį.Siekiant užtikrinti nuolatinio ryšio galimybę, naujajame Jumper įrengta jungčių dėžutė (visose versijose turinti garso sistemą) su laisvų rankų įranga, Bletooth ryšiu ir USB jungtimi. Jumper yra pirmoji šios kategorijos transport priemonė, kurioje taip pat įrengtass į colių spalvotas jutiklinis ekranas, kuriame gali būti įdiegtos navigacijos ir atbulinės eigos kameros funkcijos.