NEMO

DRĄSUS IR RYŽTINGAS

Lengvai moduliuojamas pagal poreikius, žavus savo manevringumu Citroën Nemo yra automobilis kupinas drąsos ir ryžto. Kompaktiškas Citroën Nemo ypač tinka važiavimui mieste, tai puikus pagalbininkas Jūsų kasdieniniame darbe.

PALENGVINTA KASDIENYBĖ

Citroën Nemo yra skirtas šiuolaikiniams profesionalams, jame gausu įrangos, reikalingos įvairiausiems darbams atlikti.

ABU VIENODAI GERI

Pasirinkite vieną iš siūlomų variklių ir važiavimas naujuoju Citroën NEMO bus ne tik komfortiškas, bet ir atitinkantis individualius Jūsų vairavimo ypatumus. Tiek su 1.4i 75 AG benzininiu varikliu, tiek su 1.3 HDi 75 AG dyzeliniu varikliu, Jūsų kelionė bus ne tik ekonomiška, bet ir ekologiška.

MATMENYS

Nedidelis iš išorės (3,86 m), erdvus viduje: tai unikalus automobilis, kurio krovininio skyriau talpa siekia 2,8 m3, labai patogus važinėti mieste.

PRAKTIŠKAS IR KOMFORTIŠKAS

Kiekvieną dieną Jūs daug laiko praleidžiate Citroën Nemo draugijoje, todėl būtent vairuotojo vieta jame apgalvota ypač atidžiai: daugybė sėdynės reguliavimo galimybių, reguliuojamas vairaratis ir vairuotojo sėdynės porankis.

LENGVAI MODULIUOJAMAS

Atidaryti duris, pakrauti ar iškrauti, uždaryti duris... Citroën Nemo suteiks Jums galimybę įvertinti jo praktiškumą, nes jo vidaus talpa yra ypač lengvai moduliuojama: naudingas krovininės dalies aukštis 1,20 m ir 1,52 m krovininės dalies ilgis suteikia galimybę patalpinti jame europadėklą. Nulenkus keleivio sėdynę, krovinių skyrius pailgėja net iki 2,9 m, o naudingoji talpa padidėja iki 2,8 m3.

PARAMA

Citroën Nemo yra pavarų perjungimo indikatorius, kuris analizuoja Jūsų vairavimo stilių ir informuoja apie tinkamiausią momentą pavaros perjungimui.