C4

TECHNOLOGIJOS GROŽIUI

Citroën C4 siluetas iš pirmo žvilgsnio sukuria patvarumo ir stabilumo įspūdį. Patobulintos kėbulo linijos, chromuoti apvadai tik patvirtina, kad kuriant automobilį išorei buvo skirtas ypač didelis dėmesys. Automobilis yra išsiskiriantis, elegantiškas ir ryškus, tuo pat metu išlaikantis įtikinamą ir subtilų CITROËN stilių.

INTERJERAS

Prietaisų panelės detalės, akustinis komfortas, erdvus salonas ir subtilios jo apdailos medžiagos dar sykį patvirtina – tai ypatingas, aprūpintas puikia įranga hečbekas. Automobilyje galite susikurti tokią aplinką, kuri atitinka būtent Jūsų reikalavimus, galite individualizuoti daugelį nustatymų, pavyzdžiui, prietaisų valdymo skydelio apšvietimo spalvų tonus, klimato kontrolės veikimo intensyvumą, prietaisų signalų garsines melodijas.

VAIRAVIMAS BE RŪPESČIŲ

Vairavimo pagalbos sistemos leis automobilį valdyti be rūpesčių ir išlygų. Tai išmanioji traukos kontrolės sistema, pajudėjimo įkalnėje pagalbos sistema, nematomos zonos stebėjimo sistema, kelio ženklinimo linijos kirtimo įspėjimo sistema, Bi – Xsenon kryptiniai priekiniai ksenono žibintai, pasisukantys vairo pasukimo kryptimi.

SAIKINGOS EKSPLOATAVIMO IŠLAIDOS

Su benzininiais PureTech ir dyzeliniais BlueHDi varikliais, kurie visi atitinka Euro 6 taršos reikalavimus, C4 siūlo optimalų kainos ir išlaidų santykį, nebekalbant apie pripažintą patikimumą.

NAUJOVIŠKAS MĄSTYMAS APIE EKOLOGIJĄ

Naujausios kartos Stop&Start automatinė sistema, išjungianti variklį automobiliui sustojus prie šviesoforo ar kamštyje ir užvedanti variklį, atleidus stabdžio pedalą, leidžia sumažinti tiek kuro sąnaudas, tiek išmetamo CO2 kiekį.

UNIVERSALUS AUTOMOBILIS

Kompaktiškų matmenų naujojo asortimento Citroen C4 automobiliai neužima daug erdves: yra 4,33m ilgio , 1,79m pločio ir 1,49m auksčio. Galinės sėdynės yra modulinės sandaros (sulankstomos 2/3 ir 1/3 dalimis), o ilgų krovinių laikiklis suteikia galimybę vežti ilgus, nepatogius krovinius.

KOMFORTIŠKA ERDVĖ

Pagrindinis Citroën C4 bruožas - komfortas, nes jame viskas sukurta Jūsų gerovei ir patogumui. Keleiviai įvertins patogias priekines sėdynes, jose esanti masažo funkcija suteiks jiems energijos ir pašalins nuovargį.

NAUJA VAIRAVIMO ERA

Citroën C4 stilių geriausiai apibūdina vairavimo ypatumai. Šio automobilio variklių gama yra tikrai gausi. Jis yra komplektuojamas su e-HDI 110AG Airdream varikliu, o taip pat su trimis benzininiais ir dviem dyzeliniais varikliais, kurių galia siekia iki 155 AG. Visi Citroën C4 varikliai ir pavarų dėžės sukurti siekiant pagerinti techninius rodiklius ir sumažinti išmetamo CO2 kiekį.

TECHNOLOGIJOS JUMS

Citroën C4 aprūpintas visomis naujausiomis saugumo sistemomis, taip pat puikia stabdymo įranga. Citroën C4 papildomai galima užsakyti dar daugiau saugumo priemonių: priekinius rūko žibintus su posūkio apšvietimu, padangų slėgio kontrolės sistemą, „aklosios zonos“ stebėjimo sistemą.