BERLINGO

KOKYBĖ

Verslo atstovams skirta pasitikėjimo verta kokybė: išbandant automobilio technines savybes nuvažiuota daugiau nei 4 milijonai kilometrų. Daugybė dalykų suprojektuota naujai – priekinio stiklo niša arba vyriai ir durys.

UNIVERSALUS IR PRAKTIŠKAS

Erdviame salone yra ypatingai daug vietos keleivių kojoms, nepaisant to, kad automobilis turi ir talpią bagažinę, kurios dydis yra nuo 675 litrų iki 3000 litrų, kai nulenkiamos antrosios eilės sėdynės.Patogi ir sumaniai sutvarkyta vidinė erdvė – tai kertinė Berlingo ypatybė! Išmaniai visame salone išdėstytų pasidėjimo vietų talpa – net 170 litrų (priklausomai nuo komplektuotės varianto)

EKSPRESYVUMAS

Berlingo – tai simpatiškas ir lengvai atpažįstamas automobilis. Šioje naujoje modifikacijoje tai išryškėja dar labiau dėl prašmatnios ir harmoningos jo apdailos.

BLUEHDI

Naujasis Citroën Berlingo yra komplektuojamas su naujais BlueHDi varikliais, demonstruojančiais efektyviausią rinkoje dyzelinio variklio išmetamųjų dujų taršos ribojimo technologiją. Šie varikliai atitinka naująjį Euro 6 taršos standartą, o jų degalų sąnaudų ir taršos emisijos duomenys yra: BlueHDi 75 AG su rank. p. d.: 4,3 l / 100 km ir 113 g CO2 • BlueHDi 100 AG su rank. p. d.: 4,3 l / 100 km ir 113 g CO2 • BlueHDi 100 AG Stop&Start su rank. p. d.: 4,1 l / 100 km ir 109 g CO2 • BlueHDi 100 AG Stop&Start su p. d. ETG6: 4,2 l / 100 km ir 109 g CO2 • BlueHDi 120 AG Stop&Start su 6 pav. rank. p. d. BVM6: 4,3 l / 100 km ir 113 g CO2 (priklausomai nuo šalies) Dėl pagerinto šių variklių vidinio efektyvumo ir mažesnių trinties nuostolių jie pasiekia didesnį galingumą ir tuo suteikia dar daugiau vairavimo malonumo.

MODUTOP

Stogas Modutop skirtas visų poreikiams… įskaitant ir vaikus. Jo vidinės pasidėjimo vietos yra pasiekiamos tiesiai pro galinį langą, kurio stiklas yra atidaromas.Jo įstiklinti paviršiai, uždaromos pasidėjimo vietos ir ventiliacijos angos leis keleiviams patogiai keliauti. Ant jo modifikuojamų stogo sijų bus galima lengvai pervežti įvairius daiktus. Modutop® – tai praktiška, lengva ir gerai vėdinama erdvė.

3 ATSKIROS GALINĖS SĖDYNĖS

Turint nuo trijų iki penkių atskirų nuimamų galinių sėdynių, kurios visos yra vienodo dydžio, bet kuris keleivis galės važiuoti patogiai sėdėdamas.

KELI VARIANTAI

Citroën Berlingo Multispace yra gaminamas keturių lengvai atpažįstamų apdailos variantų: COMFORT, MULTISPACE, EXCLUSIVE ir OUTDOOR. – COMFORT: nedažyti, pilkos spalvos priekinis ir galinis bamperiai. – MULTISPACE: kėbulo spalvos priekinis bamperis, nedažyti, pilkos spalvos šoninių galinio vaizdo veidrodėlių korpusai ir šoninės apdailos juostos.– EXCLUSIVE: kėbulo spalvos priekinis ir galinis bamperiai, galinio vaizdo veidrodėlių korpusai, šoninės apdailos juostos, LED dienos šviesos, priekiniai rūko žibintai, tamsiau tonuoti galiniai šoniniai ir galinis stiklai. – OUTDOOR: išraiškinga priekinė dalis su papildoma juoda juostele po ševronais ir aliuminio spalvos apatiniu dekoratyviniu bamperių intarpu.

RAMI KELIONĖ

Kaip galėtumėte supaprastinti kelionės kasdienybę? Naujasis Berlingo atsako į šį klausimą suteikdamas lengvai naudojamas ir intuityvias technologijas, tokias kaip: aktyvųjį miesto stabdį, sukibimo kontrolę, važiavimo atbulomis pagalbos funkcijas.

JUTIKLINIS EKRANAS

Naujasis CITROËN Berlingo turi naują 7” jutiklinį ekraną, kuris supaprastina priekinę panelę ir suteikia naujų galimybių: – nauja jutiklinė navigacijos sistema su 3D žemėlapiais, greičio ribojimų rodymu ir eismo sąlygų skaičiavimu;– daugiau medijos funkcijų (radijas, srautinis (streaming) garso grojimas, jukebox ir mobiliojo įrenginio prijungimo galimybė); – telefonas (balso atpažinimas, Bluetooth laisvų rankų įranga, tiesioginė prieiga prie tel. knygelės ir laukiančio skambučio funkcija).
'); } , 3000); });