C3

PRIVALUMAI

Naujojo C3 pasirodymas yra tarsi gaivaus vėjo gūsis automobilių rinkoje. Tai gerokai nuo stereotipų nutolęs įvairiapusis hečbekas. Atitikdamas laiko dvasią naujasis Citroën C3 išsiskiria savo moderniu ir optimistiniu dizainu, pagyvintu spalvotais intarpais, grafinėmis detalėmis ir Airbump® apsaugomis. Ekspresyvus ir unikalus šio automobilio stilius daro jį lengvai atpažįstamą savo kategorijoje. Daugiau sužinoti apie naująjį Citroën C3 padės šeši vaizdo įrašai apie šio automobilio stilių, pasirinkimo variantus, programą Citroën Advanced Comfort®, naujas technologijas ir vaizdo kamerą Citroën ConnectedCAM™.

C3 DIZAINAS

Pažvelgus iš šono, tarsi pakabintas stogas, uždėtas ant juodų priekinio stiklo statramsčių. Jie gali būti triju spalvų. Įtemptos stogo arkos automobilio siluetui suteikia dinamiškumo, proporcijos tarp metalo ir stiklo yra puikiai suderintos. Horizontalios stiklų apvadų linijos įsilieja į vieną tęsinį su variklio gaubto linija. Ši silueto pusiausvyra kuria solidumo ir paprastumo įspūdį.

SUBTILUS IR NAUJOVIŠKAS

Išskirtinis grafinis ženklas, pirmą kartą pasirodęs automobilyje C4 Cactus, apsaugos Airbump apsaugo kėbulą ir išryškina automobilio stilių. Apsaugos su nesibraižančiu paviršiumi, sudarytos iš pripildytų oro kapsulių, amortizuoja smūgius ir atlieka apvadų funkciją. Panaudota medžiaga – poliuretano termoplastikas –saugo šias apsaugas nuo įvairaus kasdieninio poveikio: saulės, vandens, senėjimo, įbrėžimų. Apsaugas Airbum sudaro š oro kapsulės, jos yra įtaisytos apatinėje durų dalyje, kuri yra ypatingai pažeidžiama važinėjant miesto sąlygomis. Airbump išvaizdą pagyvina detalė – spalvinis apskritimas – baltas arba raudonas, priklausomai nuo stogo spalvos.

VARIKLIŲ GAMA

Naujasis C3 turi naujausios kartos efektyvių ir taupių benzininių PureTech ir dyzelinių BlueHDi variklių asortimentą. Benzininis naujasis C3 komplektuojamas su rankine pavarų dėže ir 3 cilindrų varikliais PureTech 68 AG, 82 AG ir 110 AG (Stop&Start), o dyzelinis su rankine pavarų dėže ir varikliais BlueHDi 75 AG (Stop&Start) ir 100 AG (Stop&Start). Siekiant didžiausio vairavimo patrauklumo naujasis C3 kiek vėliau po išleidimo bus komplektuojamas ir su automatine pavarų dėže EAT6.

PUIKŪS DUOMENYS

Naujasis C3 siūlo dviejų spalvų kėbulo apdailą. Galima pasirinkti 9 kėbulo spalvas (žalia Almond, balta Banquise, mėlyna Cobalt, pilka Shark, pilka Aluminium, raudona Rubi, juoda Perla Nera, oranžinė Power ir smėlio spalva), susietas su 3 stogo spalvomis (juoda Onyx, raudona Aden arba balta Opale), viso – 36 kombinacijas. Spalvų derinimas leidžia klasikines spalvas pagyvinti ryškiu stogu arba atvirkščiai – ryškias „pop“ stiliaus kėbulo spalvas sušvelninti santūria stogo spalva. Šios kombinacijos gerokai sustiprina naujojo C3 modernumą ir jaunatviškumą. Taigi, kaip atrodys jūsų C3?

JAUKUMAS IR TALPA

Naujuoju C3 paprasta naudotis kasdien. Jame esančios pasidėjimo vietos neardo vidinės harmonijos. Naujame C3 siūloma išradinga centrinė pasidėjimo vieta, kuri leidžia atlaisvinti vietos automobilio priekyje ir yra papildyta didžiausia savo klasėje. (6,25 l). Priekinėse duryse įrengtos talpios pasidėjimo vietos.

ŠVIEČIANTIEJI ŽENKLAI

Dviem pakopomis išdėstyti priekiniai, šviečiantieji ženklai sustiprina naujojo C3 žvilgsnį ir paryškina variklio gaubto aukštumo įspūdį. Citroen ševronai ir juos pratęsiancčios dvigubos chromuotos juostos išsitęsia iki pat LED dienos šviesų žibintų ir tarsi apibrėžia automobilio plotį. Technologiški šviesų žibintai yra suapvalintos formos. Apatinės dalies apvadas yra nudažytas kėbulo spalva, todėl automobilio priekinė dalis vizualiai atrodo tarsi pakelta ir suteikia jam kovingą išvaizdą. Spalvoti intarpai, kuriais apvesti rūko žibintai, suteikia automobiliui energingumo

APLINKAI DRAUGIŠKOS TECHNOLOGIJOS

CITROËN automobilių varikliai yra draugiški aplinkai. Naudojant mikro-hibridines technologijas ir Michelin Energy Saver padangas, Citroën C3 1.6e-Hdi 92 AG modelio su 15 colių ratlankiais ir aerodinaminiais AIRFLOW ratų dekoratyviniais gaubtais išmetamo CO2 kiekį pavyko sumažinti iki 93 g/km. PAKEISti

PRIORITETAS SAUGUMUI

Citroën C3 prioritetas – saugumas. Susidūrimo metu automobilio kėbulo struktūra susilpnina smūgį ir užtikrina maksimalią visų keleivių apsaugą. C3 yra įdiegta pati naujausia aktyvios saugos įranga, kuri užtikrina stabilią automobilio elgseną kelyje. Pakeisti
'); } , 3000); });