C-ELYSÉE

PRIVALUMAI

Komercinę dabartinio Citroën C-Elysée modelio sėkmę žymi daugiau kaip 400 000 automobilių, parduotų nuo modelio išleidimo 2012 metais. Sportinę sėkmę žymi 3 iš eilės iškovoti FIA WTCC čempionato pasaulio čempionų titulai gamintojų įskaitoje ir tiek pat titulų pilotų įskaitoje. Sėkmės istoriją tęsia šiuo metu pristatomas naujasis C-Elysée, pasirodysiantis prekyboje jau pirmąjį 2017 metų ketvirtį. Dizainas, komfortas, įranga, technologijos… Kviečiame susipažinti su naujos kartos CITROËN sedanu.

MODERNUS IR PRIEINAMAS AUTOMOBILIS

Kuriant Citroën C-Elysée buvo panaudota visa CITROËN gamintojo patirtis technologijų ir dizaino srityse. Šio automobilio stilius ir įranga išpildo klientų, kurie trokšta įsigyti patrauklų ir prieinamą automobilį, lūkesčius. Automobilio priekinėje dalyje, plataus variklio dangčio apačioje esantis didelis chromuotas markės ženklas pažymi priklausymą CITROËN šeimai. Kėbulas yra harmoningas ir prikaustantis dėmesį, ratų bazė plati, automobilio sparnai išraiškingi. C-Elysée kėbulo atspalvių gama - septynios spalvos, derintos su chromuotomis kėbulo detalėmis (priklausomai nuo įrangos lygio).

TALPUS IR TVIRTAS

Keleiviai gali įvertinti automobilio tvirtumą ir salono talpumą. Subtilaus dizaino priekinė panelė papuošta specialia apdaila. Visos salono apdailos medžiagos ne tik patrauklios, bet ir išraiškingos bei lengvai prižiūrimos.

VARIKLIAI PAGAL POREIKIUS

Naujasis C-Elysee yra komplektuojamas su galingais ir taupiais varikliais. Benzininis variklis PureTech 82 AG yra komplektuojamas su rankine (mechanine) pavarų dėže arba automatizuota ETG pavarų dėže, o Vti 115AG yra komplektuojamas su rankine arba naujos kartos automatine 6 laipsnių pavarų dėže EAT6. Dyzeliniai varikliai yra Hdi 92AG ir BlueHDi 100AG.

VAŽIAVIMO KOMFORTO ETALONAS

Citroën C-Elysée automobilyje gamintojas pritaikė visą savo patirtį, ypač tobulinant vairavimo ypatybes. Plati ratų bazė, speciali naujoji pakaba, elektrinis vairo stiprintuvas, informatyvus ir tikslus važiuojant bet kokiu greičiu, užtikrina stabilumą ir saugumą visiems keleiviams net esant sudėtingiausioms aplinkybėms.

CITROËN C-ELYSÉE

Citroën C-Elysée matmenys yra tiesiog puikūs: 4,43 m ilgio, 1,7 m pločio ir 1,47 m aukščio. 2,65 m ilgio ratų bazė yra didžiausia šiame automobilių segmente, ji užtikrina nepriekaištingą važiavimą ir nuostabų erdvumą.

AUTOMOBILIS ŠEIMAI

Salono talpumas atitinka reikalavimus, keliamus aukštesnės klasės automobiliams. Ypač daug erdvės sėdintiesiems automobilio gale. Erdvė galinių keleivių kojoms yra įspūdinga tiek pločio, tiek aukščio prasme (kelių lygyje 120 mm). Erdvus salono dizainas nepakenkė bagažo skyriaus talpumui. 506 litrų talpa (VDA) – viena iš didžiausių savo klasėje. Aprūpintas tokia įranga Citroën C-Elysée visiškai pasiruošęs atlikti savo paskirtį – būti šeimos automobiliu.

YPAČ EKONOMIŠKAS

Naujasis C-Elysee yra komplektuojamas su galingais ir taupiais varikliais. Benzininis variklis PureTech 82AG yra komplektuojamas su rankine (mechanine) pavarų dėže arba automatizuota ETG pavarų dėže , o VTi 115AG yra komplektuojamas su rankine arba naujos kartos automatine 6 laipsnių pavarų dėže EAT6. Dyzeliniai varikliai yra HDi 92AG ir BlueHDi 100AG.

JUTIKLINIS EKRANAS

Atitikdamas CITROEN kryptį siūlyti intuityvias patogumą garantuojančias technologijas, naujasis C-Elysee turi šią įrangą,valdomą iš jutiklinio 7 ekrano. CITROEN Navigacija Connect NAV: ši nauja 3D laiku prisijungusi navigacijos Sistema su jutikliniu ekranu leidžia lengviau keisti mastelį ir orientuoti į tikslą su patobulinta kartografija. Mirror screen funckija leidžia naudoti išmaniojo telefono programėles ir turinį tiesiogiai automobilio ekrane . Balso komandu atpažinimas ( įdiegtas automobilyje ar naudojantis išmaniuoju telefonu): su šia Sistema galite valdyti automobilio funkcijas balsu; Telefono Sistema su Bluetooth technologija (pasiekiami adresatai ir valdoma laukiančio skambučio funkcija) Prie intenneto prijungtas AM/FM radijas su 4 garsiakalbiais, valdymu prie vairo (be CD) ir galimybe klausytis muzikos, saugomos jūsų išmaniajame telefone.
'); } , 3000); });