C3 Aircross

C3 Aircross – “naujos kartos” ir išskirtinės išvaizdos . Savo unikaliu kėbulo stiliumi ir išraiškingomis formomis jis pateikia galingą ir naują požiūrį. Krosoverio išskirtinumą dar labiau sustiprina gausios individualizavimo galimybės, gamintojas siūlo 90 eksterjero kombinacijų ir 5 interjero dizaino schemas. Įkvėptas klientų lūkesčių, šis “skirtas žmogu” krosoveris pasižymi neprilygstamu erdvumu ir transformavimo galimybėmis, o dėka jo atveriamo panoraminio stiklinio stoglangio jis tarsi susilieja su aplinka.
Automobilis aprūpintas moderniomis technologijomis, siūloma 12 vairavimo pagalbos sistemų, spalvotas projekcinis ekranas, 4 prisijungimo technologijos, bevielis mobiliųjų įrenginių įkrovimas.
C3 Aircross teikia visapusišką gerovę automobilio salone ir išskirtinę vairavimo patirtį važiuojant. Automobilis vienodai lengvai valdomas tiek mieste, tiek užmiesčio keliuose, o sukibimo kontrolė Grip Control® ir pagalbos važiuojant įkalne Hill Assist Descent sistema dar labiau praplečia naujojo modelio galimybes.
Naujasis C3 turi naujausios kartos efektyvių ir taupių benzininių PureTech ir dyzelinių BlueHDi variklių asortimentą. Benzininis naujasis C3 komplektuojamas su rankine pavarų dėže ir 3 cilindrų varikliais PureTech 68 AG, 82 AG ir 110 AG (Stop&Start), o dyzelinis su rankine pavarų dėže ir varikliais BlueHDi 75 AG (Stop&Start) ir 100 AG (Stop&Start). Siekiant didžiausio vairavimo patrauklumo naujasis C3 kiek vėliau po išleidimo bus komplektuojamas ir su automatine pavarų dėže EAT6.
Naujuoju C3 paprasta naudotis kasdien. Jame esančios pasidėjimo vietos neardo vidinės harmonijos. Naujame C3 siūloma išradinga centrinė pasidėjimo vieta, kuri leidžia atlaisvinti vietos automobilio priekyje ir yra papildyta didžiausia savo klasėje.  Priekinėse duryse įrengtos talpios pasidėjimo vietos.
Dviem pakopomis išdėstyti priekiniai, šviečiantieji ženklai sustiprina naujojo C3 žvilgsnį ir paryškina variklio gaubto aukštumo įspūdį. Citroen ševronai ir juos pratęsiancčios dvigubos chromuotos juostos išsitęsia iki pat LED dienos šviesų žibintų ir tarsi apibrėžia automobilio plotį. Technologiški šviesų žibintai yra suapvalintos formos. Apatinės dalies apvadas yra nudažytas kėbulo spalva, todėl automobilio priekinė dalis vizualiai atrodo tarsi pakelta ir suteikia jam kovingą išvaizdą. Spalvoti intarpai, kuriais apvesti rūko žibintai, suteikia automobiliui energingumo
CITROËN automobilių varikliai yra draugiški aplinkai. Naudojant mikro-hibridines technologijas ir Michelin Energy Saver padangas, Citroën C3 1.6e-Hdi 92 AG modelio su 15 colių ratlankiais ir aerodinaminiais AIRFLOW ratų dekoratyviniais gaubtais išmetamo CO2 kiekį pavyko sumažinti iki 93 g/km. PAKEISti
Citroën C3 prioritetas – saugumas. Susidūrimo metu automobilio kėbulo struktūra susilpnina smūgį ir užtikrina maksimalią visų keleivių apsaugą. C3 yra įdiegta pati naujausia aktyvios saugos įranga, kuri užtikrina stabilią automobilio elgseną kelyje. Pakeisti