C5

VEIKIMAS

Kuriant Citroën C5 derintas efektyvumas ir komfortas, kad automobilis atitiktų klasikinio dizaino transporto priemonių charakteristikas: – sudėtinga važiuoklė (paveldėta iš Citroën C6) sugeria visus smūgius, kylančius dėl nelygumų, arba prisispaudžia prie kelio paviršiaus; – pasirinkta pakaba (Hydractive III+ arba metalo) atitinka bet kokį vairavimo stilių ir reikalavimus; – standartinė ESP (elektroninė stabilumo programa) ir išmanioji traukos kontrolės sistema palengvina automobilio valdymą.

DIZAINAS

Aerodiniaminių linijų, galingo kėbulo profilio ir elegantiško stiliaus Citroen 5 – tai prestižinis automobilis, aiškiai nustatantis naujus standartus šioje klasėje.

HYDRACTIVE III+ PAKABA

Hydractive III+ pakaba užtikrina važiavimo stabilumą ir komfortą:- -automatiškai prisitaiko prie eismo sąlygų ir vairuotojo važiavimo stiliaus; -išlaiko vienodą automobilio prošvaisą, neatsižvelgiant į apkrovą; -turi dvi standumo parinktis: minkštą ir standžią; -turi sportinio režimo įjungimo galimybę, užtikrinančią važiavimo dinamiškumą, daugiau dėmesio skiriant vairavimo malonumams ir geroms emocijos prie vairo.

DINAMIŠKI VARIKLIAI

Citroën C5 montuojami naujausi BlueHDi varikliai, kurie demonstruoja efektyviausią rinkoje dyzelinio variklio išmetamųjų dujų taršos ribojimo technologiją. Jų degalų sąnaudų ir taršos emisijos duomenys: – BlueHDi 150 AG su rankine pavarų dėže: 3,8 l / 100 km ir 111 g CO2; – BlueHDi 180 AG su EAT6 automatine pavarų dėže: 3,8 l / 100 km ir 114 g CO2.

6 PAVARŲ RANKINĖ PAVARŲ DĖŽĖ

Šešių pavarų rankinė pavarų dėžė yra ypač tiksli. Ji montuojama su BlueHDi 150AG varikliu.EAT6 automatinė pavrų dėžė su padidintu efektyvumu montuojama su BlueHDi 180AG varikliu.

MATMENYS

Citroën C5 kėbulo ir salono matmenys.

ODINĖ APDAILA

Nepakeistos struktūros odos paketas.

BLUEHDI TECHNOLOGIJA

BlueHDi tehnologija ypač draugiška aplinkai. Filtras sulaiko 99,9% išmetamųjų kietųjų dalelių, o katalizatorius – 90% azoto oksidų (NOx), tokiu būdu NOx ir kietųjų dalelių emisija yra sumažinama iki minimumo. BlueHDi varikliai atitinka Euro 6 išmetamųjų teršalų reikalavimus, kurie pradėjo galioti nuo 2015-09-01.

SAUGA

Aukštas saugos lygis: CITROËN eTouch, ESP, išmanioji traukos kontrolės sistema, pajudėjimo įkalnėje sistema, 9 saugos oro pagalvės.

'); } , 3000); });