DS 3

JŪS ESATE UNIKALUS, JŪSŲ DS 3 – TAIP PAT

Mes visi esame labai skirtingi. Jūsų DS 3 taip pat neprilygstamas. CITROËN siūlo unikalią galimybę išorinę automobilio išvaizdą susikurti pagal savo pageidavimus. Tai viena patraukliausių DS 3 savybių. Jūsų DS 3, turintis daug individualizavimo galimybių, taps išskirtiniu. DS 3 yra neabejotinai savitas ir originalus automobilių pramonės produktas.

MODERNAUS AUTOMOBILIO ŽENKLIUKAS

Pagal individulius pageidavimus DS 3 automobilyje galima susikurti 38 kėbulo spalvų derinius. Galimybę pasireikšti Jūsų kūrybiškumui suteiks įvairių kėbulo ir stogo atspalvių pasirinkimas , 16 ir 17 colių tamsintų arba dažytų ratlankių užsisakymas. Būtent todėl DS 3 nepalieka abejingų – jo iškart galima užsigeisti. Net nejudantis automobilis spinduliuoja elegantišką dinamiką, begalinio judesio įspūdį. O DS ženkliuką, kuris savo grafiniu individualumu taip pat pabrėžia šio automobilio pobūdį, galima laikyti parašu po meno kūriniu.

PUIKUS DIZAINAS

Jei DS 3 išorė sužavi, tai salonas pasiruošęs sugundyti. Salone prieš akis atsiveria tik išskirtinės medžiagos: žvilgantis metalas, odinė ir chromuota apdaila. Sportinio tipo aliumininių pedalų neslystančio paviršiaus apdaila garantuoja vairavimo komfortą bet kurioje situacijoje, o pavarų svirties rankenėlė, padengta matinio ir žvilgančio chromo detalėmis arba odine apdaila, puikiai išsitenka rankoje.

APGALVOTI VARIKLIAI

Jums siūloma daug galingų ir aplinkai draugiškų variklių – trys benzininiai ir trys dyzeliniai, kurie išvysto iki 150 AG.

TIKSLUS VAIRAVIMAS IR STABILUMAS

Preciziškai veikianti pakaba ir vairo mechanizmas garantuoja tikslią automobilio reakciją bet kokiomis sąlygomis, automobilis yra lengvai valdomas ir suteikia saugumo pojūtį.

MATMENYS

DS 3 kėbulo ir salono matmenys.

PAGAMINTAS GALVOJANT APIE JUS

DS 3 vairuotojas vienareikšmiškai turi teisę į aukštesnio lygio komfortą, todėl nesistebėkite, jei vairuodami šį automobilį, visiškai to nepajausdami, prie jo vairo praleisite daug laiko. DS 3 salonas pasižymi trapiu subtilumu ir savotišku dizaino grynumu – jo sportinis charakteris perimtas iš pirmtakų, o dizainas – iš visko, kas šiuolaikiška.

GALVOJANTIS APIE APLINKĄ

Naujausios kartos mikro-hibridiniai e-Hdi varikliai su Stop&Start sistema ženkliai sumažins išmetamo CO2 kiekį ir optimizuos automobilio kuro sąnaudas. Tai ir ekonomiški, ir ekologiški varikliai. 1.6 e-HDi 90AG variklio išmetamo CO2 kiekis tik 95g /km.Tiek e-Hdi, tiek benzininiai varikliai Jums suteiks geriausius vairavimo pojūčius, tikslią ir neatidėliotiną reakciją į kelią.

TECHNOLOGIJOS JUMS

Prietaisų panelės centre integruotas papildomas garsiakalbis bei bagažinėje esanti žemų garso dažnių kolonėlė užtikrins nuostabią akustiką, krištolinio skaidrumo aukštus tonus ir žemus bosus. DS 3 gausu technologijų: CD RDS MP3 6 kanalų audio sistema, Hi Fi sistema, MyWay navigacijos sistema su SD kortoje integruotu Europos žemėlapiu ir kt. Wi-Fi On Board suteikia galimybę pilnai naudotis pasaulinio žiniatinklio galimybėmis.