DS 4 CROSSBACK

DS 4 CROSSBACK

Sukurtas nuotykiams tiek mieste, tiek ir tolimose kelionėse, DS 4 Crossback patenkins jūsų laisvės troškimą. Tvirta ir patraukli išvaizda, paaukštinta vairuotojo vieta, kurios dėka patogiau vairuoti, DS 4 Crossback jus kviečia patirti dar neatrastų vairavimo malonumų. Manevringas mieste ir dinamiškas ilgose kelionėse – DS 4 Crossback visada bus patikimas kelionės draugas.

DS 4 STILIUS

DS 4 Crossback dizainas asocijuojasi su didelėmis ir atviromis erdvėmis. Tai kompaktiškas automobilis, pasižymintis tvirta konstrukcija ir paaukštinta važiuokle. Dinamiškas ir universalus DS 4 Crossback yra automobilis, sukurtas visiems keliams, jo savitumą pabrėžia naujoji DS prekės ženklo emblema – DS Wings grotelės.

IŠSKIRTINIAI VAIRAVIMO POJŪČIAI

DS 4 Crossback paaukštinta vairuotojo vieta drauge su automobilio patikimumu, dinamiškumu ir manevringumu kelyje suteikia išskirtinius vairavimo pojūčius, kuriuos papildo išmanioji traukos sistema – geresniam sukibimui ant slidaus kelio, sniego ar „juodojo ledo“. Vairuotojui garantuojamas malonesnio vairavimo ir didesnės kontrolės pojūtis. Idealus komforto ir efektyvumo derinys.

VARIKLIAI

DS 4 Crossback naujieji galingi ir ekonomiški varikliai nei kiek nenusileidžia didžiausių konkurentų geriausiems varikliams. Visuose dyzeliniuose ir benzininiuose varikliuose suderinta galia (nuo 120 AG iki 180 AG), taupus degalų naudojimas (nuo 3,7 l/100 km iki 5,5 l/km) ir maža CO2 emisija (nuo 97 iki 128 g/km)

VAŽIAVIMAS

DS 4 Crossback pasižymi išskirtiniu stabilumu dėl lengvesnei ir malonesnei vairavimo patirčiai sukurtų funkcijų. – pažangi traukos kontrolės technologija optimizuoja sukibimą su įvairia kelio danga (žvyru, sniegu, purvu); – ABS ir ESP išlaiko vairuotojo numatytą važiavimo trajektoriją net ir sudėtingiausiomis vairavimo sąlygomis; – elektroninė stabdymo galios paskirstymo sistema ir avarinio stabdymo sistema užtikrina geresnę stabdymo kontrolę; – pagalbos pajudant iš vietos įkalnėje kontrolės sistema net pačioms įvairiausioms ir sudėtingiausioms vairavimo situacijoms; – pastovaus greičio palaikymo sistema ir greičio ribotuvas lengvesniam ir mažiau įtemptam vairavimui; – pavaros perjungimo indikatorius, kuris analizuoja jūsų vairavimo stilių ir pataria, kada perjungti pavaras, kad būtų užtikrintas ekologiškesnis važiavimas (tik modeliuose su mechanine pavarų dėže).

IŠSKIRTINIS RAFINUOTUMAS

Interjeras užburia autentiškomis medžiagomis, išskirtiniu dizainu ir kiekvienos detalės elegancija: -trijų rūšių kokybiška oda, įskaitant pusiau anilino odą, kuri yra prabangiausia automobilių pramonėje naudojama oda; – unikalus DS prekės ženklo automobilių sėdynių dizainas, primenantis laikrodžio apyrankę; – odinė prietaisų skydelio apdaila; – metaliniai ir aliumininiai apdailos elementai su prekės ženklo emblema.

DS 4 – ATSAKINGOS TECHNOLOGIJOS

Kad už vairo jaustumėtės dar ramiau, DS 4 Crossback siūlo gausybę technologijų jūsų saugumui: išmanioji traukos kontrolės sistema, aklosios zonos stebėjimo sistema, kelio ženklinimo linijos kirtimo įspėjimo sistema, DS LED Vision žibintai, pagalbos pajudant iš vietos įkalnėje kontrolės sistema ir DS Connect Box, įskaitant SOS ir pagalbos paketą. Ši moderni sistema automatiškai siunčia pagalbos pranešimus nelaimingo įvykio ar gedimo atveju.

VAŽIAVIMAS

DS 4 Crossback pasižymi išskirtiniu stabilumu dėl lengvesnei ir malonesnei vairavimo patirčiai sukurtų funkcijų. – pažangi traukos kontrolės technologija optimizuoja sukibimą su įvairia kelio danga (žvyru, sniegu, purvu); – ABS ir ESP išlaiko vairuotojo numatytą važiavimo trajektoriją net ir sudėtingiausiomis vairavimo sąlygomis; – elektroninė stabdymo galios paskirstymo sistema ir avarinio stabdymo sistema užtikrina geresnę stabdymo kontrolę; – pagalbos pajudant iš vietos įkalnėje kontrolės sistema net pačioms įvairiausioms ir sudėtingiausioms vairavimo situacijoms; – pastovaus greičio palaikymo sistema ir greičio ribotuvas lengvesniam ir mažiau įtemptam vairavimui; – pavaros perjungimo indikatorius, kuris analizuoja jūsų vairavimo stilių ir pataria, kada perjungti pavaras, kad būtų užtikrintas ekologiškesnis važiavimas (tik modeliuose su mechanine pavarų dėže)

AUTOMANINĖ PAVARŲ DĖŽĖ

Mėgaukitės išskirtiniu naujosios EAT6 – 6 laipsnių automatinės pavarų dėžės veikimu – 40 proc. greitesnis pavarų perjungimas be jokios vibracijos. Idealus degalų sunaudojimo ir vairavimo ypatybių balansas! DS 4 Crossback su naująja EAT6 automatine pavarų dėže sužavės jus sklandžiu, dinamišku ir manevringu važiavimu: – greitesnis ir sklandesnis pavarų perjungimas; – mažesnė vidinė trintis ir pan.