DS 4

DS 4

Nėra su kuo palyginti nei DS 4 išraiškingų linijų, nei galingos asmenybės. Šis unikalus automobilis pristato naują automobilių koncepciją: paaukštintas keturių durų kupe nuo šiol dominuos keliuose. Belieka prisiminti tokią tiesą: niekas taip nepradžiugina kaip kūryba.

DS 4 STILIUS

DS 4 stilius yra subtilus. Jame dera tiek elegancija, tiek sportiškumas. Jo galia – pusiausvyra. Išpuoselėtas profilis, skulptūriškos kėbulo linijos. Kėbulo siluetas pateikia naują geometrijos suvokimą. DS 4 savo išskirtinumą pabrėžia grafišku ir įkvepiančiu dizainu.

DS 4 SUBTILUMAS

Salone panaudotų apdailos medžiagų kokybė pabrėžia koncepcijos eleganciją. DS 4 nesitenkina tuo, kas pasiekta, jis siūlo penkias salono apdailos versijas, viena iš jų – „apyrankės“ tipo odos apdaila priekinėms sėdynėms, o taip pat odos apdailos elementai durelių šonuose ir prietaisų panelėje. Specialiai sukurtos sėdynės yra ypač patogios optimaliam važiavimui ir nepatirtiems važiavimo malonumams pajusti.

DS 4 VEIKIMAS

DS 4 DS 4 naujieji galingi ir ekonomiški varikliai nei kiek nenusileidžia savo didžiausiems konkurentams. Suderinta tai, kas nesuderinama: Visuose dyzeliniuose ir benzininiuose varikliuose suderinta galia (nuo 120 AG iki 180 AG), taupus degalų naudojimas (nuo 3,7 l/100 km iki 5,5 l/km) ir maža CO2 emisija (nuo 97 iki 128 g/km).

DS 4 TOBULUMAS

DS 4 vairuotojo vieta ir centrinė konsolė išsiskiria puikia ergonomika. Važiavimo komfortą kuria elektra valdomos, masažo funkciją turinčios priekinės sėdynės. Erdvės pojūtį papildo salono akustika, kuri skaitmeninio garso apdorojimo programinės įrangos pagalba garantuoja tikslų garso atkūrimą ir užtikrina dėmesio vertą jo kokybę. DENON Hi-Fi audio sistema, pagerinanti tikslaus skambėjimo lygį, padeda dar labiau įsijausti į mėgstamos muzikos garsus.

APLINKA

Nepaprastas gyvybingumo ir elegancijos balansas – naujojo DS 4 salonas puikiai dera su automobilio išore. Mėgaukitės erdviu salonu ir aukštosiomis technologijomis, sukurtomis jūsų patogumui bei maloniam vairavimui.Lengvumo pojūtį kuria prietaisų skydelį supaprastinantis jutiklinis ekranas ir naujoji EAT6 automatinė pavarų dėžė.Naujasis DS 4 – vienintelis toks savo segmente. Vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynės turi masažo funkciją, kuri yra skirta jūsų ir keleivių patogumui. Išbandykite aukščiausios klasės juosmens srities masažą. Išskirtiniai vairavimo potyriai pakelia į naujas aukštumas, tuo gali mėgautis ir jūsų automobilio keleiviai.

DS 4 ERDVĖ

Iš išorės galima žavėtis šio kupe kompaktiškomis, išraiškingomis formomis. O salone galima mėgautis hečbeko siūlomais patogumais – trimis atskiromis sėdynėmis gale. Salono talpumas yra pritrenkiantis, pagalvota apie viską – dizaineriams ir inžinieriams suvienijus žinias ir patirtį, šiame automobilyje mėgaujamasi aukščiausio lygio ergonomika.

DS 4 LENGVESNIAM GYVENIMUI

DS 4 siūlo daugybę automobiliuose integruotų technologijų: „aklosios zonos“ stebėjimo sistema įspėja vairuotoją šviesos signalais, jei šioje zonoje atsiranda kita transporto priemonė; Stop&Start sistema išjungia variklį kiekvieną kartą automobiliui sustojus ir iš naujo jį užveda per 0,4 sekundės; pavarų dėžės laipsnių perjungimo indikatorius leidžia sumažinti kuro sąnaudas, nurodant optimaliausią momentą, kai pageidautina įjungti kitą pavarą; elektra valdomas rankinis stabdys ir pagalbos įkalnėje sistema praverčia kasdieniniame vairavime.

DS 4 – ATSAKINGOS TECHNOLOGIJOS

Ištikimi savo iššūkiui būti dominuojančiais, panaudodami praeities paveldą ir patirtį, CITROËN sukūrė naujus važiavimo potyrius, derančius su aplinkos apsaugos principais. Mikro-hibridinės technologijos dėka DS 4 e-HDi versijoje net 15 % važiuojant mieste buvo sumažintos ir kuro sąnaudos, ir išmetamo CO2 kiekis. Šiuos rodiklius pasiekti padėjo HDi varikliuose naudojamos naujausios technologijos, stabdymo metu atsirandančios energijos panaudojimas ir antros kartos Stop&Start sistemos.