DS 5

NUOSTABUS DS 5 PASIRODYMAS

DS 5 automobilyje dera vairavimo malonumas ir nepaprastas komfortas. Sėkminga technologijų ir dizaino jungtis, bekompromisė grožio ir intelekto sąjunga, to rezultatas - galingas ir draugiškas aplinkai automobilis.

CHARIZMATIŠKAS SALONAS

DS 5 panaudojo geriausią CITROËN patirtį. Kokybė ir subtilumas matomas kiekvienoje smulkmenoje. Salonas charizmatiškas ir patrauklus. DS 5 originalumas glūdi unikalaus stiliaus salone, kurį įkvėpė aviacijos pasaulis ir kuris visiškai atitinka išorinį pažadą.

SKULPTŪRIŠKOS IR IŠGRYNINTOS LINIJOS

Aptakios ir išraiškingos linijos stebina stilingumu, proporcijomis, sukurdamos dinamiško automobilio vaizdą. Žibintų žvilgsnį papildo LED šviesos, o nepaprastumo suteikia savotiška kardo formos chromuota detalė ir galinio sparno išlinkimo linija.

HYBRID4 TECHNOLOGIJA UŽGIMĖ

Ženkliai sumažintas išmetamo CO2 kiekis (99 g/km), pasirinkimo galimybė iš kelių važiavimo režimų, energingas važiavimas esant užtikrintai reakcijai į kelią, suminė maksimali galia, siekianti net 200AG. Tai pirmasis tokio tipo pilnai hibridinis agregatas, kuriame CITROËN apjungė HDi dyzelinio variklio galią ir elektrinės varomosios jėgos efektyvumą.

YPAČ GALINGI VARIKLIAI

DS 5 siūlo penkis dinamiškus variklius. Tai du turbininiai benzininiai varikliai su tiesioginiu kuro įpurškimu, kurie atitinka EuroV reikalavimus ir yra gaminami bendradarbiaujant su BMW koncernu - THP 155 ir THP 200; Du EuroV reikalavimus atitinkantys dyzeliniai varikliai, kurie turi smulkiųjų dalelių filtrus: e-HDi 110 Airdream ir HDi. Ir pagaliau, naują dyzelinį hibridinį variklį – Hybrid, kuris sukurtas panaudojus pilnai hibridinę technologiją.

MATMENYS

DS 5 kėbulo ir salono matmenys.

JAUKI ATMOSFERA

Automobilio salone nepakartojamą jausmą sukuria jauki atmosfera ir prislopintas triukšmas. Akustinis DS 5 komfortas panašus į esantį kituose naujuose CITROËN modeliuose. Puiki išorės triukšmo izoliacija, pritildyti kėbulo, kelio ir vėjo keliami garsai. DS 5 gausu komfortą teikiančios įrangos, pavyzdžiui, dviejų zonų automatinis oro kondicionierius su trimis oro srauto reguliavimo lygiais, įspūdinga garso ir „telematinė“ įranga.

KOMPAKTIŠKAS IR TALPUS

Kompaktiška išorė nė kiek nesumažina komforto salone. Visiškai atvirkščiai. Didžiulis DS 5 480 litrų talpos bagažo skyrius gali susirungti su „Sportwagon“ versija. DS 5 yra penkios visavertės sėdimosios vietos, jo galinėje dalyje yra itin erdvu ir patogu.

SAUGOTI APLINKĄ – TAUSOTI ENERGIJĄ

DS 5 sujungia du energijos šaltinius: automobilio priekyje patalpintas efektyvus vidaus degimo variklis, o gale - elektrinis jėgos agregatas. Tokia suminė energija užtikrina galingą važiavimą ir žymiai sumažina išmetamo CO2 kiekį.