GRAND C4 PICASSO

ELEGANTIŠKAS STILIUS

Griežtos plataus variklio dangčio linijos, panoraminiu priekiniu stiklu puoštas kėbulas - tai elegantiškas Citroën Grand C4 Picasso siluetas. Stogo apvadai paryškina subtilų automobilio profilį. Kompaktiškas ir talpus Citroën Grand C4 Picasso keičia suvokimą apie gerą savijautą automobilyje.

TIKROVIŠKUMO KONCEPCIJA

Naujojo Citroën Grand C4 Picasso salonas sklidinas šviesos, ten dominuoja jaukumas ir erdvumas. Grynos salono linijos išlaisvina žvilgsnį ir protą. Šis automobilis yra dar talpesnis, nes turi ilgesnę ratų bazę ir tai suteikia dar daugiau vietos keleivių kojoms. Citroën Grand C4 Picasso įrangoje užsisakius Pack Lounge galėsite mėgautis priekinėse sėdynėse esančia masažo funkcija.

MĖGAUKITĖS KELIONE

Ar tai būtų benzininiai, ar dyzeliniai varikliai, CITROËN vis toliau juos tobulina, siekia tokių parametrų, kurie ne tik pasižymi galia, bet ir dinamika bei saugumu keliaujant bet kokiomis sąlygomis. Citroën Grand C4 Picasso 90 AG dyzelinis variklis yra ypač ekonomiškas, o e-HDi 90 AG Airdream variklis su ETG6 pavarų dėže suvartoja itin mažai kuro ir dar mažiau teršia aplinką (3,8 l ir 98 CO2g/km).

VARIKLIS

Tiek dyzeliniai, tiek benzininiai Citroën Grand C4 Picasso demonstruoja pavyzdines dinamiškumo bei judrumo savybes bet kokiomis sąlygomis. Variklių gamą sudaro 2 benzininiai (PureTech 130 AG ir THP 165 AG) ir 3 dyzeliniai (BlueHDi 100, BlueHDi 120 AG ir BlueHDi 150 AG) varikliai.

ERDVĖS UŽKARIAVIMAS

Sukurti 7 patogias sėdimas vietas kasdieniam naudojimui tokiame elegantiškame ir moderniame automobilyje – tikras iššūkis, Citroën Grand C4 Picasso su tuo puikiai susidorojo. Salonas išpildo visus keleivių norus ir poreikius, nes šis automobilis gali pasiūlyti ypatingas moduliavimo galimybes.

MATMENYS

Citroën Grand C4 Picasso kėbulo ir salono matmenys.

TAUSOJANTIS APLINKĄ

Kiekvieno naujo automobilio kūrimo procese CITROËN įgyvendina kokią nors naują aplinkai draugišką priemonę. Sukurti panaudojant naujausias technologijas, galingi varikliai mažai teršia aplinką. Tyli ir vibracijos nekelianti Stop&Start sistema keičia supratimą apie kasdienį važiavimą miesto sąlygomis ir sumažina tiek išmetamo CO2 kiekį, tiek kuro sąnaudas.

PUIKIOS MODULIAVIMO GALIMYBĖS

Citroën Grand C4 Picasso ratų bazė 2,84 m. Jis siūlo pačią didžiausią savo klasėje vidinę erdvę. Rekordiškai didelis atstumas tarp ašių suteikia keleiviams, sėdintiems antroje ir trečioje sėdynių eilėse, maksimaliai didelę erdvę ir patogumą. Citroën Grand C4 Picasso tinka įvairiems atvejams – ar tai būtų improvizuota savaitgalio išvyka su draugais, ar šeimos kelionė. Dvi papildomos galinės sėdynės atsilenkia vienu rankos judesiu ir su jomis jau turime puikias septyniems asmenims skirtas vietas. Septynios įprasto dydžio vietos automobilyje – gana retas vaizdas. Jei keliauja daugiau nei įprasta keleivių, pakanka tik vieno lengvo rankos judesio, kad bagažo skyriuje atsirastų dvi papildomos sėdynės, atlenkiamos iš grindų.

NAUDINGOS TECHNOLOGIJOS

7 colių lietimui jautriame ekrane absoliučiai intuityviai galima valdyti muziką, navigacijos sistemą ir telefoną. Tam, kad būtų dar saugiau ir patogiau, Citroën Grand C4 Picasso apšviečia riboto matomumo šonines zonas, automatiškai įjungia artimąsias šviesas, kai iš priešingos eismo juostos artinasi automobilis, taip pat įspėja vairuotoją, jei jis nesąmoningai kerta skiriamąją kelio juostą tiek važiuojamosios dalies dešinėje, tiek kairėje pusėje, ir dar daug kitų paslaugų tam, kad vairuoti būtų patogiau ir saugiau.