SPACETOURER

TALPIOS ERDVĖS

Automobilio SpaceTourer žavesys glūdi jo solidžiuose formuose, ryškioje išvaizdoje ir darniose proporcijuose. Tam, kad šios stiliaus ypatybės būtu dar ryškesnės automobilis SpaceTourer gali būti devynių kėbulo spalvų variantų: juodos Onyx, mėlynos Imperial, rudos Rich Oak, pilkos Platinum, pilkos Aluminium, oranžinės Tourmaline, mėlynos Lagoon, smėlio spalvos ir baltos Banquise. Būkite atsargūs kiti vairuotojai iš susižavėjimo gali signalizuoti jumst and kiekvieno gatvės kampo!

PRITAIKYTAS BET KOKIEMS IŠŠŪKIAMS

Automobilis SpaceTourer yra išleidžiamas trijų ilgių variant (L1: 4,60 m, L2: 4,95 m, L3: 5,30 m), įskaitant ir pirmąją segmente kompaktiškąją modifikaciją,galinčią talpinti iki 9 asmenų. Kas gali pamanyti, kad geriausias vienatūris bus trumpiausias?

PROJEKCINIS DISPLĖJUS

CITROËN sukūrė projekcinio displėjaus sistemą, projektuojančią pagrindinę vairavimo informaciją į skaidrią plokštelę spalvotais rodmenimis, kurie rodomi jūsų tiesioginio matymo lauke. Jokių nukrypimų – jūs galėsite važiuoti visiškai susitelkę į kelią!

DEGALŲ SĄNAUDOS

Citroën SpaceTourer yra „Geriausias klasėje“ pagal degalų sąnaudas ir CO2 emisiją – 5.1 l/100 km ir 133 g/km CO2 (vidutinės degalų sąnaudos su BlueHDi 115 S&S varikliu ir 6 laipsnių pavarų dėže). Citroën SpaceTourer (L1 ilgis) dyzelinių variklių vidutinės degalų sąnaudos ir CO2 emisija: – BlueHDi 95 AG BVM5 (70 kW – 210 Nm esant 1.750 sūk./min.): 5,5 l/100 km ir 144 g/km CO2; – BlueHDi 95 AG Stop&Start ETG6 (70 kW – 240 Nm esant 1.750 sūk./min.): 5,2 l/100 km ir 135 g/km CO2; – BlueHDi 115 AG Stop&Start BVM6 (85 kW – 300 Nm esant 1.750 sūk./min.): 5,1 l/100 km ir 133 g/km CO2.

ATIDARYMAS BE RANKŲ

Jūsų rankos užimtos? Jokių bėdų! Jūs galite atidaryti šonines slankiąsias duris pakišę koją po galinio bamperio kampu. Tai reali pagalba, kai reikia įtaisyti vaiko kėdutę ar sėdynės paaukštinimą.

AUKŠTIS

Su Citroën SpaceTourer automobiliu nebus požeminės aikštelės, į kurią negalėtumėte įvažiuoti. Optimizuoti SpaceTourer matmenys (I: 4,60 m – 5,30 m, Pl: 1,92 m, A: 1,90 m) kartu su elektriniu-hidrauliniu jo vairo stiprintuvu ir apsisukimo skersmeniu nuo 11,30 m iki 12,40 m daro šį automobilį judriu ir gerai atitinkančiu bet kurios šeimos poreikius.

ERDDVUS VIDUS

Erdvus automobilio Citroen SpaceTourer vidus buvo sukurtas ilgoms kelionėms, kur kiekvienam keleiviui numatytas aukščiausių standartų patogumas. Ar tai būtų ilgos kelionės ar reisai, ar netgi trumpos išvykos – bet kuriam keleiviui tai bus atsipalaidavimo ir maloniai praleistas laikas.

TELEMATIKOS ĮRANGA

Jutiklinis 7” ekranas leidžia valdyti visas automobilio funkcijas: dviejų zonų oro kondicionierių, navigaciją, mediją, telefoną ir kt.

NAUDINGOS TECHNOLOGIJOS

Citroen SpaceTourer turi įrengtas naudingas funkcijas, palengvinančias kasdienį naudojimąsi automobiliu: tai beraktė įlipimo ir užvedimo sistema ir be rankų atidaromos slaniosios šoninės durys.
'); } , 3000); });