C4 CACTUS

NEPRIEKAIŠTINGAS DIZAINAS

Unikalų Citroën C4 Cactus automobilį nesunku atpažinti ir įsiminti. Apsaugos Airbump® - stiliaus ir praktiškumo derinys estetiškame Citroën C4 Cactus dizaine. Jos įrengtos automobilio šonuose ir bamperiuose ir apsaugo automobilį nuo kasdieninio vairavimo metu pasitaikančių užkabinimų ir atsitrenkimų, bei nereikalauja specialios priežiūros. Keturių spalvų (Black, Grey, Dune ir Chocolate) apsaugos Airbump® suteikia personalizavimo galimybes, jas galima derinti su 9 kėbulo spalvomis ir 3 vidaus apdailos variantais (Stone Grey, Habana ir Purple).

KOMFORTIŠKAS IR ELEGANTIŠKAS

Citroën C4 Cactus interjere minimalistinėmis horizontaliomis linijomis išsiskiria subtili prietaisų panelė, kuri suteikia dar daugiau erdvės ir komforto priekyje sėdintiems automobilio keleiviams. Įprastus prietaisų valdymo mygtukus pakeitė jutiklinis 7” ekranas, kuris apjungė įrangos valdymo funkcijas: oro kondicionieriaus, medios, navigacijos, parametrų nustatymo, telefono, paslaugų prisijungus, vairavimo pagalbos. Tradicinis prietaisų skydelis buvo pakeistas skaitmeniniu ekranu, kuriame patogiau rasti reikiamą vairavimui informaciją. Plačios priekinės Citroën C4 Cactus sėdynės sukurtos remiantis sofos koncepcija.

MAŽESNĖS EKSPLOATACINĖS IŠLAIDOS

Atsisakius nebūtinų elementų, sumažėjo eksploatacinės išlaidos Eksploatacines išlaidas padėjo sumažinti optimizuota platforma ir efektyvūs naujausios kartos varikliai. Mažas degalų sąnaudas užtikrina šie varikliai: BlueHDi 100 AG CO2 emisija yra 82 g/km, o degalų sąnaudos – 3,1 l/100 km; benzininių modelių CO2 emisija yra 100 g/km, o tai parodo, kad degalų siurblys veikia gerokai taupiau. Dėl mažesnio automobilio svorio ženkliai sumažėjo dalių dėvėjimasis, todėl jas rečiau reikia keisti. Citroën C4 Cactus eksploatacinės išlaidos beveik 20% mažesnės nei kitų šio segmento automobilių.

PureTech & BlueHDi VARIKLIAI

Naujausios kartos varikliai, užtikrinantys mažesnes degalų sąnaudas C4 Cactus talpinami naujausios kartos mažo darbinio tūrio varikliai. Šie modernūs ir efektyvūs varikliai atitinka Euro 6 taršos standartus (benzininiai PureTech ir dyzeliniai BlueHDi su Stop&Start sistema) ir yra labai ekonomiški: • 3 cilindrų, 1,2 litro PureTech VTi 82 AG variklis; • turbokompresorinis e-THP 110 AG PureTech variklis su dviguba centrine tiesioginio įpurškimo sistema ir kintama vožtuvų valdymo sistema; • BlueHDi 100 AG – dar mažiau aplinką teršiantis dyzelinis variklis, kurio CO2 emisija – 82 g/km, o degalų sąnaudos prasideda nuo 3,1 l/100 km.

DAR DAUGIAU KOMFORTO

Horizontali priekinės panelės architektūra suteikia galimybę keleiviams mėgautis atvira erdve, lengvai pasiekti bei talpinti daiktus panelės viršuje esančioje daiktadėžėje. 100% skaitmeninė jutiklinė sąsaja leidžia lengvai valdyti visas automobilio funkcijas. Panoraminis stiklinis stogas su aukšto lygio termine apsauga nepraleidžia ultravioletinių spindulių ir saugo nuo įkaitimo vasarą, o žiemą - nuo šilumos praradimo. Funkcija Magic Wash - dar viena sumani CITROËN naujovė. Purkštukai yra įmontuoti valytuvų šluotelėse, todėl stiklo apiplovimo metu yra išsaugomas geras matomumas ir ekonomiškai naudojamas skystis.

OPTIMALIOS PROPORCIJOS

Stilingas Citroën C4 Cactus turi optimalias proporcijas, automobiliu smagu važiuoti mieste ir patogu jį valdyti, o gana ilga ratų bazė 2,60 m (analogiška Citroën C4) užtikrina talpią erdvę visiems juo važiuojantiems keleiviams. Kompaktiško hečbeko matmenys (ilgis – 4,16 m, plotis 1,73 m) puikiai dera stilistiškai , optimalus aukštis - tik 1,48 m, užtikrina aerodinamiškumą.

EKONOMIŠKAS IR EFEKTYVUS

Citroën C4 Cactus vairavimo malonumas dera su santūriomis išlaidomis. Ekonomiškas, paprastas ir dar lengvesnis Citroën C4 Cactus siekia efektyvumo. Jei Citroën C4 Cactus palyginsime su kitais tokiais pat kompaktiškais sedanais/hečbekais - jis laimi, nes yra 200 kg lengvesnis. Sumažinus automobilio masę, į jį talpinami naujausios kartos mažesnio darbinio tūrio varikliai. Tokiu būdu sumažėjo degalų sąnaudos ir buvo išsaugotas vairavimo malonumas. Modifikacijose su benzininiu varikliu CO2 emisija nesiekia 100 g/km, o dyzelinėje BlueHDi 100 AG Airdream - ji atitinka naujausius Euro 6 reikalavimus, į aplinką išmetama tik 82g/km CO2. Automobilio su šiuo varikliu degalų sąnaudos pasiekė rekordinį lygį – 3,1 l/100 km. Benzininiai varikliai PureTech (e-VTi ir e-THP) ir dyzelinis variklis BlueHDi atitinka Euro 6 ES išmetamųjų dujų taršos reikalavimus, kuriais siekiama sumažinti NOx emisiją ir degalų sąnaudas.

KOMPAKTIŠKAS, BET ERDVUS

Plati priekinė Citroën C4 Cactus sėdynė sukurta remiantis sofos koncepcija, ji suteikia dar daugiau komforto priekyje sėdintiems keleiviams. Citroën C4 Cactus ratų bazė yra analogiška Citroën C4, tai užtikrina talpią erdvę gale sėdintiems keleiviams, bet tuo pačiu automobilis yra kompaktiškas (ilgis tik 4,16 m), todėl juo patogu manevruoti mieste. O be to jis turi talpią (358 litrų) bagažinę.

NAUDINGOS TEHNOLOĢIJOS

Jutiklinis 7“ ekranas su 7 mygtukais, esantis visų lygių standartinėje įrangoje, leidžia lengvai valdyti visas automobilio Citroën C4 Cactus funkcijas: oro kondicionieriaus, medios, navigacijos, parametrų nustatymo, telefono, paslaugų prisijungus, vairavimo pagalbos. C4 Cactus turi įvairias vairavimo pagalbos sistemas: pastatymo į stovėjimo vietą pagalbos sistemą, galinio vaizdo kamerą, pajudėjimo iš vietos įkalnėje sistemą, statinę posūkio – sankryžos apšvietimo funkciją, saugos oro pagalvę keleiviui, įrengtą automobilio stoge, Magic Wash funkciją ir kt.